Zapraszamy do kontaktu
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Staroprzygodzka 52
ul. Staroprzygodzka 52
„Czerwiec”
Bardzo lubię czerwiec,
a najbardziej za to,
Że to właśnie w czerwcu
Zaczyna się lato
I nikt nie narzeka,
że brzydka pogoda.
I pachną truskawki
I można zjeść loda.
Lubię go za słońce,
Które jasno świeci.
I za to, że w czerwcu
Święto mają dzieci.
Lato, lato, lato czeka
Razem z latem czeka rzeka
Razem z rzeką czeka las
A tam ciągle nie ma nas
Lato, lato, nie płacz czasem
Czekaj z rzeką, czekaj z lasem
W lesie schowaj dla nas chłodny cień
Przyjedziemy lada dzień
Już za parę dni, za dni parę
Weźmiesz plecak swój i gitarę
Pożegnania kilka słów
Pitagoras bądźcie zdrów
Do widzenia wam canto, cantare
Lato, lato, mieszka w drzewach
Lato, lato, w ptakach śpiewa
Słońcu każe odkryć twarz
Lato, lato, jak się masz
Lato, lato, dam ci różę
Lato, lato, zostań dłużej
Zamiast się po krajach włóczyć stu
Lato, lato, zostań tu
--
Pożegnania kilka słów
Pitagoras bądźcie zdrów
Do widzenia wam canto, cantare!


