Wcześniejsze aktualności


WIZYTA W STRAŻY POŻARNEJ
Dziś dzień pełen wrażeń,, a to wszystko za sprawą wycieczki do Powiatowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. Przyjęto nas bardzo serdecznie. Miły Pan strażak oprowadził nas po całej jednostce i pokazał przeróżne sprzęty. Najbardziej zafascynowany nas wozy strażackie, których było tak wiele. Wisienką na torcie okazała się możliwość wejścia do wozy, założenie helmu i ryk syren jaki został uruchomiony."GRA PLANSZOWA"

Wszyscy lubimy gry i zabawy! Dlatego właśnie postanowiliśmy zrobić sami własną grę planszową. Przy okazji ćwiczyliśmy wycinanie i rysowanie kół. A oto efekt naszej pracy:"Rodzice czytają dzieciom"

W ostatnim czasie mieliśmy okazję gościć kolejną mamę, która przyszła przeczytać ulubione bajki naszej koleżanki - Hani. Wszyscy uważnie słuchaliśmy o "Czerwonym Kapturku" i "Trzech świnkach".Dziś w przedszkolu witamy, samo zdrowie płynące z warzyw. Najpierw muzycznie potem zmysłem dotyku, węchu i wzroku poznaliśmy warzywa, ale te troszkę nietypowe. Największe zainteresowanie wzbudziła Tuska. Dzieci porównaly ją do butelki, wazony, a co niektórym przypominała łabędzia.

"WARSZTATY MYDLARSKIE"
Dziś w przedszkolu było pachnąco, a to wszystko za sprawą ciekawych warsztatów. Samodzielnie wykonaliśmy prześliczne mydełka z aplikacjami w środku.