Wcześniejsze aktualności

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom dzieci z grupy Żurawinek, za kwiaty i słodki upominek, którymi obdarowały mnie moi podopieczni z okazji Dnia Nauczyciela. Jest mi niezmiernie miło być wychowawcą tych rezolutnych bystrzaków. Piątkowy dzień upłynął Nam pod znakiem dobrej zabawy ! :)

                                                                                   POZDRAWIAM  Ewa Szkudlarek


WARSZTATY MYDLARSKIE

13 października dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w warsztatach mydlarskich, które zostały zorganizowane w ramach obchodzenia światowego dnia mycia rąk. Stosując się do wskazówek Pani Joanny -prowadzącej warsztaty, dzieci wybierały nie tylko barwniki czy ozdoby z których tworzyły mydełka. Nasze przedszkolaki mogły również wybrać zapach z szerokiej gamy olejków zapachowych. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a mydełka które powstały w wyniku tych działań dzieci mogły zabrać do domu.

BZIK w przedszkolu

W poniedziałek 9 października w naszym przedszkolu gościł BZIK. Występ artystyczno- edukacyjny poruszał ważny temat jakim jest bezpieczeństwo na drodze, w podróży oraz numery alarmowe. Dzieci podczas spotkania bawiły się wyśmienicie jednocześnie zdobywając cenną wiedzę.